Orgasmilabor on interaktiivne haridus-meelelahutuslik töötuba, milles räägime naudingust ja kõigest sellega seonduvast. Meie lektorid kõnelevad piinlikuseta ka kõige delikaatsematel teemadel, jäädes seejuures täielikult neutraalseks. Orgasmilabor koosneb kolmest osast:

  • Sissejuhatus (15 min) – kordame üle anatoomilised põhitõed, et tagada üksteise mõistmine. Samuti seletame üldiselt, mis on orgasm ja mis sellega kaasneb.
  • Naise orgasm (45 min) – räägime täpsemalt naise orgasmist/orgasmidest. Näitame, kus asuvad naise mõnupunktid. Arutleme, kas orgasme on mitu erinevat liiki või kõik on üks. Naise orgasmi juures räägime ka anorgasmiast – olukorrast, kus olenemata stimulatsiooist orgasmini ei jõuagi. Anorgasmiat esineb ligi 5% naistest.
  • Mehe orgasm (30 min) – Nagu ka naiste juures, tuleb juttu mehe mõnupunktidest. Kui pikk on keskmine orgasm ja vahekorra kestus? Mida peaksime teadma ejakulatsioonist? Kuidas lahendada sellega seonduvaid probleeme? Need küsimused saavad samuti vastatud selles osas.

Orgasmilabori lõpus keskendume taas mõlemale soole. Jutuks tuleb fantaseerimine ja vaagnapõhjalihaste harjutused e. Kegeli harjutused. Selles osas saab teha ka väikseid praktilisi harjutusi (käsi kasutamata!).

Orgasmilabor ei ole üritus, kus osalejad saavad orgasme või harjutavad rahuldamise tehnikaid! Üritus on siiski interaktiivse loengu formaadis, kus kõike kuuldut ja õpitut saab kasutada pärast orgasmilaborit.

Orgasmilabor sobib näiteks firma suvepäevadele, sünnipäevadele, tüdrukute-/poisteõhtule kui noortelaagrisse.

Osalejate arv: kuni 50
NB! Üritus on sobilik sihtrühmale 16+!
Kestus: 90 min
Hind: 50€
Lisainfo: eays.nora@gmail.com