Välisvahetuse töögrupp – Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts

Välisvahetuse töögrupp

Mida me teeme?

Tudengite välisvahetust korraldatakse EAÜSi katuseorganisatsiooni IFMSA (International Federation of Medical Students’ Associations) loomisest ehk 1951. aastast alates. EAÜSi välisvahetuse töögrupp tegeleb nii kliinilise kui teadusliku välisvahetuse korraldamisega. Rahvusvahelisel tasemel osaleb välisvahetuse töögrupi töös aktiivselt üle 90 riigi ning igal aastal praktiseerib välismaal antud programmi raames enam kui 15 000 tudengit üle maailma. Tegevust jätkub aasta läbi, eelkõige suvel, kuna välistudengid saabuvad Eestisse just juulis ning augustis. Kaasa lööma on oodatud kõik, kel tahtmist rahvusvahelises seltskonnas mõnusalt aega veeta, võõrkeeli praktiseerida ja uusi tutvusi leida.

Mis on meie üritused-projektid?

Välisvahetuse töögrupi kogu töö keskendub Eesti tudengite välismaale saatmisele ning välistudengite Eestis vastuvõtmisele. Selleks korraldame välisvahetust tutvustavaid õhtuid ning seejärel avame konkursi välisvahetusse kandideerimiseks. Peale seda tegeleme tudengite dokumentidega, korraldame neile erinevaid koolitusi ning lahendame jooksvaid muresid. Sissetulevatele tudengitele organiseerime majutuse, toitlustuse ning sotsiaalprogrammi koos kontaktisikutega, kelle roll on välistudengite küsimustele vastata, neid igatmoodi aidata ning nendega koos aega veeta. 

Kuidas meiega liituda?

Rohkema info saamiseks välisvahetuses osalemise ja välisvahetuse töögrupi tegemiste kohta liitu välisvahetuse töögrupiga FacebookisKui sa ei ole veel Seltsi liige, siis leiad Seltsiga liitumiseks info siit.

Töögrupi juhid

Anette Remmelg ja Sonja Liis Kaara
neo@eays.ee
Anette: +372 5301 4281
Sonja Liis: +372 5253 020