Spordi töögrupp

Mida me teeme?

Arstitudengite kehalise aktiivsuse eest hoolitseb spordi töögrupp. Turniire ja vahetevahel ka spordialaseid seminare korraldades leiavad spordigrupi liikmed, et kõige õigem viis tasakaalustatud terviseni on lisaks lõputule vaimsele täiendamisele laadida end ka füüsiliselt parajasse toonusesse.

Mis on meie üritused-projektid?

Spordi töögrupp – see on sõnulseletamatu. Kooslus, mida ümbritseb peale higihaisu ka vajadus hoolitseda oma kaaskonna sportliku võimu hoidmise eest. Õppeaasta jooksul pakutakse indulgentse ka kõige paadunumatele tugitoolisportlastele, alustades Moodsast Meditsiinilisest Viievõistlusest, võrkpallist ja lõpetades kevadise tugitoolispordiga ning kevadel toimuva jalgpalliturniiriga. Kui leiad, et veenides voolab mõõdukalt rohkem energiat, kui Su baasainevahetus nõuab, siis tea, et spordigrupil on sellele väljundit pakkuda.

Saada meil sport@eays.ee ja tule osale spordigrupi üritustel või saa koosolekutel teada, mida, kellele, kuidas ja miks üldse tehakse, sest tegelikult oleme meie Liiwimaa parimad ratsanikud… ning kui see tõesti on vale, siis me ei tahagi olla õiged.

Kuidas meiega liituda?

Kui oled juba Seltsi liige, siis võta ühendust meie töögrupi juhiga meili või Facebooki teel.
Kui sa ei ole veel Seltsi liige, siis leiad Seltsiga liitumiseks info siit.

Töögrupi juhi kohusetäitjad

Markus Kariis ja Joonas Simson Veski
sport@eays.ee
+372 5683 8184
+372 5326 4931

Töögrupi üritused
Valge Kitli Jooks