Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts teeb igapäevaselt tööd selle nimel, et meie liikmetel oleks võimalus ennast arendada, nii erialaselt kui ka üldiselt. Just seetõttu pakume seltsi liikmetele võimalust lisaks meie enda korraldatavatele üritustele osaleda ka teiste riikide arstitudengeid ühendavate organisatsioonide korraldatud jt teemakohastel koolitustel.

IFMSA, meie katuseorganisatsioon, pakub oma liikmetele mitmeid enesearengut toetavaid koolitusi, millest nii mõnegi läbimisel on võimalik saada sertifitseeritud IFMSA treeneriks. Loodame, et meie liikmed kasutavad pakutavaid võimalusi, mille realiseerimiseks on paljud vaeva näinud.

Küsimuste korral täienduskoolituste kohta pöörduda: eays.vpe@gmail.com.

Diving Medicine School logo

Diving Medicine Winter School Egiptuses

Diving Medicine Winter School on põnev programm, kus kombineeruvad sportlikud ja seiklusrikkad kogemused uute põnevate meditsiiniliste teadmiste omandamisega. Nädala jooksul  omandavad osalejad sukeldumisoskuse – saavad sertifitseeritud PADI avavee sukeldujateks ning samuti läbivad kursuse veealuse ning hüperbaarilise meditsiini eripäradest.

  • Aeg: 25. jaanuar – 1. veebruar 2020
  • Koht: Dahab, Egiptus

Lisainfo ja registreerumine
TNHRT_logo

TNHRT ehk Training New Human Rights Trainers Colombias

Training New Human Rights Trainers ehk uute inimõiguste treenerite koolitus on mõeldud arstitudengite seas inimõiguste kohta käivate teadmiste suurendamiseks ja nende propageerimise oskuste arendamiseks. Viska kindlasti pilk peale Invitation Package’ile!

  • Aeg: 15.–19. jaanuar 2020
  • Koht: Medellín, Colombia

Lisainfo ja registreerumine