Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts teeb igapäevaselt tööd selle nimel, et meie liikmetel oleks võimalus ennast arendada, nii erialaselt kui ka üldiselt. Just seetõttu pakume seltsi liikmetele võimalust lisaks meie enda korraldatavatele üritustele osaleda ka teiste riikide arstitudengeid ühendavate organisatsioonide korraldatud jt teemakohastel koolitustel.

IFMSA, meie katuseorganisatsioon, pakub oma liikmetele mitmeid enesearengut toetavaid koolitusi, millest nii mõnegi läbimisel on võimalik saada sertifitseeritud IFMSA treeneriks. Loodame, et meie liikmed kasutavad pakutavaid võimalusi, mille realiseerimiseks on paljud vaeva näinud.

Küsimuste korral täienduskoolituste kohta pöörduda: eays.vpe@gmail.com.

taienduskoolitus_scu

Programmid ja koolitused Suessi Kanali Ülikoolis Egiptuses

Oled arstitudeng ja tahaksid veeta suvel kuu aega Egiptuses? Tahaksid läbida vabatahtliku kursuse ühes riigi parimas meditsiinikoolis? Tahaksid osaleda lahedas sotsiaalprogrammis ja näha Egiptuse kõige ilusamaid linnasid? Kui jah, siis see võimalus on sulle!

Suez Canal University haigla (Ismailia, Egiptus) pakub võimalust tulla neljaks nädalaks koolitusele sinu valitud erialal.

  • Aeg: kogu aasta vältel (neli nädalat)
  • Koht: Ismailia, Egiptus

Lisainfo ja registreerumine
Diving Medicine Summer School banner

Meditsiini ja sukeldumise suvekool Horvaatias

Meditsiini ja sukeldumise suvekooli toimub 2.-10. juuli 2019 Rijekas (Horvaatia). See sisaldab 11 tundi loenguid, mida annavad selle ala Horvaatia spetsialistid, ning viit sukeldumistundi, pärast mida antakse osalejatele rahvusvaheline tunnistus.

Koolitusel on ka fantastiline sotsiaalprogramm: ava- ja lõputseremoonia, rahvuste toidu ja joogi pidu jpt. Osalejad viiakse UNESCO maailmapärandisse kuuluva Plitvice järvede juurde ning samuti tehakse tuur Rijeka linnas ja selle ümbruses. Programmi kuulub veel külastus JGL tootmisasutusse (meditsiinilise uurimistöö firma Rijekas).

NB Vastu võetakse ainult 16 üliõpilast, et saaks keskenduda eelkõige kvaliteedile. Kui oled huvitatud, kiirusta!

  • Aeg: 2.-10. juuli 2019
  • Koht: Rijeka, Horvaatia

Lisainfo ja registreerumine