HaigladAbiarstide arvOsakonnadAjaperioodKontakt
Valga Haigla2-4 (eelistatult 5. kursuse tudengid)Sisehaigused, EMOJuuni-august, muul ajal kokkuleppelVaata kontakte
AS Hanvar erakliinik2Kirurgia, günekoloogiaKokkuleppelVaata kontakte
Pärnu HaiglaKokkuleppelEMO, kiirabi, hooldusravi, sisehaigusedSuvi, EMO ja kiirabi aastaringseltVaata kontakte
Hiiumaa Haigla2EMO(Juuni)-juuli-augustVaata kontakte
Taastava Kirurgia Kliinik1KirurgiaSuviVaata kontakte
Lääne-Tallinna Keskhaigla8Nakkushaigused, kirurgia, labor, EMOAastaringseltVaata kontakte
TÜ Kliinikum4Geneetikakeskus (Tartu ja Tallinn), lastekliiniku ägedate infektsioonide osakondGeneetikakeskus 2 kuud, lastekliiniku erakorraline vastuvõtt juuli, ÄIO augustVaata kontakte
SA Läänemaa Haigla3EMO, intensiivravi, järelravi õendushooldusesJuuni-augustVaata kontakte
SA Rapla MaakonnahaiglaKokkuleppelSisehaigused, kirurgia, psühhiaatria, õendusabiSuvi, kokkuleppelVaata kontakte
Ida-Tallinna KeskhaiglaKokkuleppelEMO, uroloogia, üldkirurgia, intensiivravi, ortopeedia, hooldusravikliinik, taastusravikliinikKokkuleppelVaata kontakte
Rakvere haiglaKokkuleppelEMO, kirurgia, intensiivravi, sisehaigusedSuvi, kokkuleppel aastaringseltVaata kontakte

Valga Haigla

info@valgahaigla.ee

Hanvar Erakliinik

riina.rand@hanvar.ee

Pärnu Haigla

Jaana Kikas
4473123,
jaana.kikas@ph.ee

Tudengitele pakutakse paindlikku töögraafikut, majutust 10-kohalises pansionaadis, treenimisvõimalust jõusaalis. EMO pakub tudengitele tööd ka triaažiõdedena.

Hiiumaa Haigla

Gennadi Aavik
5053486
haigla@hiiumaa.ee

Tasuta majutus, toitlustamine soodustatud tingimustel

Taastava Kirurgia Kliinik

Anu Juurik
6790155
anu@kirurgiakliinik.ee

Lääne-Tallinna Keskhaigla

dr Imbi Moks
Ravijuht ja juhatuse esimees
6511444, 5112219
imbi.moks@keskhaigla.ee

dr Kai Zilmer
Nakkuskliiniku juhataja
6598586, 5057540
kai.zilmer@keskhaigla.ee

dr Andres Kork
Kirurgiakliiniku juhataja
6507367, 55542759
andres.kork@keskhaigla.ee

dr Anzela Popova
Erakorralise meditsiini osakonna juhataja
6507349
anzela.popova@keskhaigla.ee

Helen Uibopuu
Kesklabori juhataja
6511412, 53475869
helen.uibopuu@keskhaigla.ee

Haiglal ei ole võimalusi elamispinna osas, kuid alati on võimalus läbirääkimisteks ning eluasemekulude kompenseerimiseks.

TÜ Kliinikum

Katrin Õunap
Geneetikakeskuse osakonnajuhataja
7319490
katrin.ounap@kliinikum.ee

Eda Tamm
ÄIO juhataja vanemarst-õppejõud
7319640
eda.tamm@kliinikum.ee

SA Läänemaa Haigla

Kai Tennisberg
5280560
kai.tennisberg@salmh.ee

Eelistatud on üliõpilased, kes abiarsti tegevuse kõrvalt on valmis vajadusel natuke ka EMOs või IROs õe tööd tegema.

SA Rapla Maakonnahaigla

Aili Laasner
4890701, 53409032

Majutusvõimalus

Ida-Tallinna Keskhaigla

Arne Liim
arne.liim@itk.ee

Rakvere haigla

Sirje Kiisküla
5174169
sirje@rh.ee