Curare on EAÜSi häälekandja – ajakiri, mis ühendab loengus igavlevat tudengit, lõunapausi nautivat õppejõudu, toimekat aktivisti ja uudishimulikku ajaveetjat Biomeedikumis. Igas väljaandes on teemasid seinast seina: lugeda saab tudengielust, seltsi tegemistest, uutest teaduslikest saavutustest, erinevatest haigustest ja sellest, kuidas parandada oma tervist, vaimu või õppekvaliteeti.

Curare on avatud kõigile ideedele ja kindlasti parim võimalus, saamaks vastuse mõnele painavale küsimusele. Mis valikainet millal valida? Milliste tervisehädade käes vaevleb jõuluvana? Kuidas saada hakkama raskete eksamitega, armumisega sessi ajal või kolmanda kursuse sügisega? Kõikide Sind huvitavate küsimuste, mõttepahvakute ja ettepanekutega võid pöörduda ajakirja alter ego Kelly Hiibuse või veidi segaste, kuid väga vahvate töögrupiliikmete poole. Kui sellest aga ei piisa, võta kätte paber ja pastakas (või kui soovid olla modernsem, siis arvutiklaviatuur) ja koosta ise kirjatükk ning saada see peatoimetajale.

Loe viimast numbrit
Aprill 2017

Toimetus

Peatoimetaja:

  • Kelly Hiibus
    eays.curare@gmail.com
    tel: +372 59 003 969

Curare valmimises löövad kaasa:

  • Raul Kohava (küljendus)
  • Piibe Kohava, Minna Kuslap (keeletoimetus)
  • Signe Toom (fotod)
  • Anu Parvelo, Keidi Suursaar, Solveig Verbu, Liisa Loigu, Johanna Rõigas, Marie Anett Meier, Alfred Georg Klamas, Aana-Liisa Kaste