Curare on EAÜSi häälekandja – ajakiri, mis ühendab loengus igavlevat tudengit, lõunapausi nautivat õppejõudu, toimekat aktivisti ja uudishimulikku ajaveetjat Biomeedikumis. Igas väljaandes on teemasid seinast seina: lugeda saab tudengielust, seltsi tegemistest, uutest teaduslikest saavutustest, erinevatest haigustest ja sellest, kuidas parandada oma tervist, vaimu või õppekvaliteeti.

Curare on avatud kõigile ideedele ja kindlasti parim võimalus, saamaks vastuse mõnele painavale küsimusele. Mis valikainet millal valida? Milliste tervisehädade käes vaevleb jõuluvana? Kuidas saada hakkama raskete eksamitega, armumisega sessi ajal või kolmanda kursuse sügisega? Kõikide Sind huvitavate küsimuste, mõttepahvakute ja ettepanekutega võid pöörduda ajakirja alter ego Solveig Verbu või veidi segaste, kuid väga vahvate töögrupiliikmete poole. Kui sellest aga ei piisa, võta kätte paber ja pastakas (või kui soovid olla modernsem, siis arvutiklaviatuur) ja koosta ise kirjatükk ning saada see peatoimetajale.

Toimetus

Peatoimetaja:

  • Solveig Verbu
    eays.curare@gmail.com
    tel: +372 5452 6813

Curare valmimises löövad kaasa:

  • Raul Kohava (küljendus)
  • Piibe Kohava, Minna Kuslap (keeletoimetus)
  • Signe Toom (fotod)
  • Kelly Hiibus, Anu Parvelo, Keidi Suursaar, Liisa Loigu, Johanna Rõigas, Marie Anett Meier, Alfred Georg Klamas, Aana-Liisa Kaste