I kursus
Andres Kolbassov
Anna Brigitta Rosenthal
Anna-Kristiina Jätla
Anna-Liis Pihkva
Annika Talvis
Eelika Kapitan
Eleri Leht
Epp Niinepuu
Gerli Liloson
Gregor Sprengk
Greta Ilmas
Grete Kaal
Grete-Liis Paavo
Hanna-Lisette Ots
Helen Uibu
Janne Pranstibel
Jekaterina Olesk
Johanna Liisa Aimla
Kadri Uiga
Kadri-Ann Parmas
Kaisa Jõgi
Kaisa Mallene
Karin Jätla
Katariina Past
Kristiina Iganus
Kristiinia Teller
Kristin Ly Järving
Kristin Saan
Kätlin Rest
Kätlin Regiina Kirjanen
Liina Talves
Lisete Tammeveski
Lisett Pärna
Loora Grünvald
Maarja Mets
Marie Laanisto
Marie Ott
Mariliis Oja
Maris Kluge
Markus Louis Mühlberg
Markus Päär
Markus Tamm
Marta Kohal
Mati Lepikson
Merili Pärn
Minna Joor
Nikita Umov
Rahel Teder
Riinu Esko
Taavi Ernits
Triin Valdmaa
Sandra Pallo
Sinikka Paukku
Vanessa Pure

II kursus
Aana-Liisa Kaste
Alfred Georg Klamas
Alice Klaus
Ando Vaan
Andri Uibo
Anett Ehrberg
Anna Golubeva
Anna-Maria Ardla
Anna-Marija Sljusartšuk
Annika Saar

Anu Korsar
Berit Mägi
Brita Tuvi
Elis Tiivoja
Elisabet Ottas
Emili Telliskivi
Eneli Maranik
Eva-Lotta Jürgenson
Gleb Stepanov
Grete Lisette Nõmmiste
Helen Kasemaa
Helga Paulsen
Hendrik Rull
Iris Ivan
Jonne Rooma
Josefina-Marii Sink
Kadri Ann Prass
Kadri-Hebo Kukumägi
Karl August Ruusalepp
Käroliis Lutsar
Kaspar Plaat
Katri-Helena Janno
Kelli Kritt
Kerly Kubri
Kriss-Mariin Lusti
Kristel Loorits
Kristiina Pilden
Laura Greete Luide
Laura Jakobson
Laura Schilf
Liisa Ansip
Mart Veerus
Max Linnamägi
Merili Jauk
Merili Kraus
Merilin Väärtnõu
Merit Puustusmaa
Nikita Suvalov
Nora Küüts
Otto Palu
Paula-Johanna Viilop
Pille-Riin Paas
Pille-Riin Paavo
Raivo Rohtla

Ralf Raava
Rasmus Mälton
Rasmus Tensing
Silvio Meskat
Sten Kaldmaa
Tamara Hlevno
Tatjana Marhivka
Taur Lillestik
Tõnis-Torm Nöps
Toora Alliksoo
Triinu Johanna Lume

III kursus
Agnes Äkke
Anastassia Fedtšenko
Anita Kinnunen
Anna Tattari

Anne Lille
Anne-Mai Timuska
Anneli Kripsaar
Annika Liiv
Anu Valkna
Daria Raigla
Darja Sotnikova
Elis Liblik
Elis Maria Avvo
Elisabeth Tamm
Elsa Valdmaa
Evamaria Elisabet Keränen
Evelina Gretško
Gerli Krjukov
Gleb Klimenkov
Hanna Rimm
Helen Lokke
Helena Lill
Helena Mesikepp
Hellery Kender
Henri Maalmann
Ilya Yakovlev
Ingrid Helena Alliksaar
Jaanika Heinväli
Joosep-Heinrich Soone
Kaisa Teele Oja
Karl Jõeste
Katrina Valdma
Ketrin Popova
Kirill Zlobin
Kristjan Kingo
Laura Jõgeda
Laura Lisel Koppel
Laura Maria Ilottu
Lauri Otsmaa
Liis Noormets
Maarja Niinemets
Maret Lond
Margareth Meri
Mariann Liigand
Mari-Liis Roosmann
Marius Saak
Markus Laars
Meeri Rahn
Miriam Nurm
Olesja Zorina
Piret Sinimäe
Polina Piskoppel
Raul Volmer
Riste Kaaret
Ronja Liis Tamm
Triin Kitsemets
Tuulike Valliste

IV kursus
Aleksandr Petrojev
Aleksandr Pirajev
Alice Hiie
Andri Lõhek
Anette Caroline Kõre
Ann Leen Mahhov
Annika Liiv
Anu Parvelo
Anžela Tjuljukova
Arnold Poznahirko
Birgit Vaher
Boris Geiko
Darja Savištšenko
Dmitri Stepanov

Eliise Leismann
Elina Ild
Enna Elismäe
Ester Oks
Gerda Jürimäe
Getter Kala
Getter Taal
Gretel-Marie Siimar
Hanna Hollman
Heli Vahar
Helina Räbus
Jaana Olvet
Jane Liis Kaasik
Jekaterina Maizik
Jevgeni Šugurov

Juhan-Mats Kuningas
Jürgen Merilind
Kaarel Kree
Kaarel Reim
Kadri Johanson
Kadri Vilba
Kadri-Ann Volberg
Kaia Soosaar
Kaija-Liis Kiidli
Karita Liivak
Karl Erik Lillo
Karl Jõgi
Kaur Valk
Karolin Riips
Keidi Suursaar
Kelly Hiibus
Kristel Soonets
Kristi Tiimann
Kristiine Aluvee
Laura Väli
Lee-Matleen Õunapuu
Liis Uusküla
Liisa Kams
Liisa Salin
Lilian Poolak
Madli Sitska
Maret Laheveer
Margaret Mikli
Maria Tammik
Marie Anett Meier
Marie Lugenberg
Mariliis Jukk
Marit Würtenberg
Michelle Mitt
Mirjam Schasmin
Patrick Pihelgas

Pisar Pind
Prinno Tsakuhhin
Raul Kohava
Rauno Pihlak
Renno Põlluste
Riitta Yrjönkoski
Romet Müür
Sarah Ellermaa
Signe Feodorov
Silvia Tammela
Solveig Verbu
Teele Kalamees
Uku Kruusamägi
Urmo Kannukene
Veiko Lillipuu
Veniamin Metsa
Veronica Rähesoo

V kursus
Alvar Olgo
Anet Kibin
Anet Vanaveski
Anita Kuprijanovitš
Anna Mari Tamm
Annabel Kongi
Artjom Bahhir
Artjom Briš
Aurora Ursula Joala
Birgit Valgemäe
Dmitri Anissimov
Edgar Stepanjan
Eduard Harkov
Eeva Protas
Eeva-Maarja Raamat
Elena Mazuruk
Elina Floria
Elina Osi
Elise Lätt
Emeri Neumann
Getter Kolosov
Gustav Klimušev
Hanna Tamm
Hanna Karoliina Kalle
Hardi Vilt
Helerin Raikkerus
Jevgeni Kremm
Jevgeni Nipadistov
Johanna Sepp
Johanna Uusmaa
Joonas Tuutma
Kadi Telvar
Kadri Eerik
Kadri Kukk
Kaija-Liis Lattik
Kaisa Viljar
Karin Salupuu
Karl-Erik Tillmann
Karoliine Teelahk
Kati Koost
Katrina Graumann
Kertu Simulask
Kevin Kesküla
Kirill Tammela
Kristi Kippasto
Kristiina Juhkami
Kristiina Laht
Kristin Kolts
Krõõt Aab
Ksenia Zamatajeva
Kärt Pajula
Liina Luih
Liis Kibuspuu
Liisi Lõo
Lona-Liisa Pruks
Luise Leemet
Maria Buglevski
Marian Zopp
Marianna Laht
Maris Niibek
Marjaliisa Palu
Marta Matisen
Merilin Laars
Mihkel Viru
Miina Johanna Kütson
Minna Mari Lett
Olga Kiss
Pall Kaarel Laas Sigurdsson
Priit Välja
Reile Juhanson
Silver Joosep Paluste
Simmo Tõnisson
Tannar Tint
Tatjana Mogutova
Tatjana Vershinina
Tom Gregori Brazier

VI kursus
Alina Denissova
Anett Riismaa
Angela Kannukene
Ann Hargi
Ann-Marii Soima
Anni Ruul
Ats Vare
Brent Mööl
Bruno Saar
Diana Seljuškin
Helen Aluvee
Helena Kirsipuu
Helina Eist
Hendrik Vaaks
Iiris Nykänen
Jaarika Järviste
Jakob Prii
Jana Muhtši
Janne Virtanen
Johanna Beek
Johanna Rõigas
Kadi Kuusik
Kalle Kilk
Katrin Köbas
Kelli Kuligina
Laura Rooks
Liis Lääts
Maret Kimmel
Marie Kaivo
Mark Kenneth Nousiainen
Martha Tääkre
Mattias Nõmm
Merilin Kütt
Nele Kriisa
Oskar Appelberg
Ove Liis Mahhov
Piibe Pai
Priit Tohver
Ragnar Kriiska
Roland Martin Teras
Ronald Rätsep
Silver Markus Käppa
Triin Alter
Triin Helin Unt
Triin Luha
Vadim Nikonov

Toetajaliikmed

Aap Toming
Andreas Lokko
Annika Tamme
Artur Ojakäär
Aveli Noortoots
Gerhard Grents
Grete Hirvesoo

Helen Kõpp
Helen Reim (Lempu)
Johanna Poolamets
Kerli Reintamm
Kristo Karu
Maarja Sukles
Mann Randaru

Marta Velgan
Martin Reim
Merle Purre
Paul-Matis Türnpuu
Taavi Tillmann
Tiia Mardu

Liikmed muudelt erialadelt

Aleksandr Igotti, hambaarstiteaduse III kursus

Vilistlaskogu

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu eesmärk on luua alus Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi liikmete ja vilistlaste vahelisele suhtlusele, tuua vilistlasteni informatsioon seltsis toimuvate ürituste ja otsuste kohta, kaasata vilistlaste teadmisi ja kogemust seltsi tegevuse edendamiseks ning liita vilistlasi seltsi eesmärgis töötada tervema ja õnnelikuma Eesti nimel.

Vilistlaskogu statuudiga on võimalik tutvuda siin.

Rille Pihlak – vilistlaskogu esimees
Aime Meos
Ain Aaviksoo
Allan Ollema
Andra Lätt
Andres Savel
Anti Karhu
Anu Kasmel
Artur Ojakäär
Doris Meigas
Edgar Lipping
Eeva-Liisa Rätsep
Elle-Mall Keevalik
Erik Salum
Eva Antsov
Fred Kirss
Gabor Szirko
Gilber Kask
Helen Reim (Lempu)
Helena Grauberg (Tamm)
Heli Noot
Herman Tagger
Ingrid Lesdorf
Ivo Valter
Jaanika Karindi (Kukk)
Jürgen Kukk

Kaarel Kilk
Kadri Lillemäe (Mehevits)
Kadri Kasak
Kadri Muoni (Julge)
Kadri Saar (Rute)

Kaisa Luhtmaa
Karl Väärt
Katrin Org
Katrin Kurg
Katrin Täär
Kerti Pulst
Kristel Pulges
Kristi Talvik
Kristina Veskimäe (Fogel)
Laur Saar
Le Vallikivi
Liisa Kullamaa
Liina Pärl
Liina Vassil
Liisa Kõrv
Liivi Maddison (Liivlaid)
Livia Karhu
Maie Aua
Mait Altmets
Mall Eltermaa
Malle Helmdorf

 

Maris Tustit
Marju Raukas

Martin Reim
Mihkel Meinberg
Milvi Topmann
Mirjam Võsaste
Märt Raud

Paul-Matis Türnpuu
Paula Pärna
Peeter Peil
Peeter Raudvere
Pille Harding
Raili Ermel
Reeli-Kadri Kullamaa
Sander Pajusalu
Stina Tuubel
Teele Orgse (Raiend)
Teele Jaanson
Tiia Mardu
Tiiu Lind
Timo Rahnel
Triin Kruus
Triin Perkson
Tõnis Eilat
Veronika Palmiste-Kallion