Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts teeb igapäevaselt tööd selle nimel, et meie liikmetel oleks võimalus ennast arendada, nii erialaselt kui ka üldiselt. Just seetõttu pakume seltsi liikmetele võimalust lisaks meie enda korraldatavatele üritustele osaleda ka teiste riikide arstitudengeid ühendavate organisatsioonide korraldatud jt teemakohastel koolitustel.

IFMSA, meie katuseorganisatsioon, pakub oma liikmetele mitmeid enesearengut toetavaid koolitusi, millest nii mõnegi läbimisel on võimalik saada sertifitseeritud IFMSA treeneriks. Loodame, et meie liikmed kasutavad pakutavaid võimalusi, mille realiseerimiseks on paljud vaeva näinud.

Küsimuste korral täienduskoolituste kohta pöörduda: eays.vpe@gmail.com.

scorp_turkey

SCORP Camp 2019 Türgis

Avatud on registreerimine SCORP’i (Standing Comittee on Human Rights and Peace) igaaastasesse laagrisse SCORP Camp. Sellel aastal korraldab üritust TurkMSIC-TURKEY kaunis Izmiri linnas 15-20. augustil 2019.

SCORP Camp 2019 laagris toimub 5 töötuba:
TNHRT (Training New Human Rights Trainers)
TNT (Training New Trainers)
ITDM (International Training on Disaster Medicine)
Population on Move: Migration and Human Trafficking
Social Norms: Stigma and Discrimination

  • Aeg: 15.-20. august 2019
  • Koht: Izmir, Türgi

Lisainfo ja registreerumine
taienduskoolitus_scu

Programmid ja koolitused Suessi Kanali Ülikoolis Egiptuses

Oled arstitudeng ja tahaksid veeta suvel kuu aega Egiptuses? Tahaksid läbida vabatahtliku kursuse ühes riigi parimas meditsiinikoolis? Tahaksid osaleda lahedas sotsiaalprogrammis ja näha Egiptuse kõige ilusamaid linnasid? Kui jah, siis see võimalus on sulle!

Suez Canal University haigla (Ismailia, Egiptus) pakub võimalust tulla neljaks nädalaks koolitusele sinu valitud erialal.

  • Aeg: kogu aasta vältel (neli nädalat)
  • Koht: Ismailia, Egiptus

Lisainfo ja registreerumine
Diving Medicine Summer School banner

Meditsiini ja sukeldumise suvekool Horvaatias

Meditsiini ja sukeldumise suvekooli toimub 2.-10. juuli 2019 Rijekas (Horvaatia). See sisaldab 11 tundi loenguid, mida annavad selle ala Horvaatia spetsialistid, ning viit sukeldumistundi, pärast mida antakse osalejatele rahvusvaheline tunnistus.

Koolitusel on ka fantastiline sotsiaalprogramm: ava- ja lõputseremoonia, rahvuste toidu ja joogi pidu jpt. Osalejad viiakse UNESCO maailmapärandisse kuuluva Plitvice järvede juurde ning samuti tehakse tuur Rijeka linnas ja selle ümbruses. Programmi kuulub veel külastus JGL tootmisasutusse (meditsiinilise uurimistöö firma Rijekas).

NB Vastu võetakse ainult 16 üliõpilast, et saaks keskenduda eelkõige kvaliteedile. Kui oled huvitatud, kiirusta!

  • Aeg: 2.-10. juuli 2019
  • Koht: Rijeka, Horvaatia

Lisainfo ja registreerumine